JOOMLA UYUMLU HOSTİNG PAKETLERİ

 

Joomla! web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamaları yapabileceğiniz ödüllü bir içerik yönetim sistemidir.Joomla kolay kullanılabilirliği bakımından en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır.Moda, teknoloji, seyahat, yemek. Bunlar gibi çok çeşitli ilgi alanlarına dayalı 100 milyon  site yayın hayatına Joomla ile devam ediyor.

Joomla sistemini kurmak, genişletmek ya da kullanmak için yazılım uzmanı olmanız gerekmez. Sadece bir kaç tık ile kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Almış olduğunuz hosting paketlerinde SSL sertifikasını ücretsiz olarak sunuyoruz.İnternet siteniz güvenli olarak yer alıyor ve arama motorlarının üst sıralara çıkmanız kolaylaşmaktadır.

$11.99 / yıl
LİMİTSİZ HOSTİNG 1
 • 1 Adet Site Barındırma
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Trafik
 • 20 adet E mail
 • 5 Adet Mysql
 • 2 Core CPU Limiti
 • cPanel Kontrol Paneli
$1.59 / ay
LİMİTSİZ HOSTİNG 2
 • 5 Adet Site Barındırma
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Email
 • 5 Adet Mysql
 • 2 Core CPU Limiti
 • cPanel Kontrol Paneli
$2.39 / ay
LİMİTSİZ HOSTİNG 3
 • 10 Adet Site Barındırma
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz E mail
 • 10 Adet Mysql
 • 2 Core CPU Limiti
 • cPanel Kontrol Panel
$3.29 / ay
LİMİTSİZ HOSTİNG 4
 • Limitsiz Site Barındırma
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz E mail
 • Limitsiz Mysql
 • 2 Core CPU Limiti
 • cPanel Kontrol Paneli

Joomla Hosting Ayrıcalıkları

 

Tek Tıklamayla  Ücretsiz Kurulum

 

 

Joomla kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sahip olacağınız kolay yönetim paneli sayesinde sadece kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sitenizi 1 dakika içerisinde kurabilir, kimseden yardım almadan yeni sitenizi yayına alabilirsiniz.

 

 

Kolay  E-Posta Yönetimi

 

Kendiniz ve çalışanlarınız için sadece bir kaç adımda e-posta hesapları oluşturabilir, şifrelerinizi değiştirebilir veya e-posta yönlendirmelerinizi yapılandırabilirsiniz.

 

Kolay  Yedekleme

 

Dosyalarınız, veritabanlarınız veya e-postalarınız için sadece bir kaç adımda kolayca full yedek alabilirsiniz. Bunun için manuel yedek alma özelliğini tercih edebilir veya zamandan tasarruf etmenizi sağlayan gelişmiş Yedek Alma Sihirbazı‘nı kullanabilirsiniz.

 

Detaylı İstatistikler

 

cPanel’in detaylı raporlar sunan gelişmiş istatistik ve kayıt programları ile sitenizin gelişimini yakından takip edin. Sitenize hangi anahtar kelimelerle ulaşıldığını, hangi sitelerden bağlantı verildiğini ve günün hangi saatlerinde daha yoğun olduğunu sadece bir kaç tıklamayla öğrenebilirsiniz.

NEDEN stil.net.tr ?

Biz kendimize güveniyoruz. Sizi de aramızda görmek istiyoruz.

1

Türkiye Lokasyon Sunucular

Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezlerinde bulunmaktadır.

2

Haftalık Yedekleme

Hosting ve Reseller Hizmetlerinde haftalık ücretsiz yedekleme sunuyoruz.

3

Gelişmiş Güvenlik

Özel yazılımlar kullanılarak siteniz daha güvenli konumda barınmaktadır.

4

Ücretsiz Taşıyoruz

Uyumlu kontrol panelinize sahip sitelerinizi ücretsiz olarak taşıyoruz.

PAKET ÖZELLİKLERİ

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

Firmamızdan satın alacağınız veya satın almış olduğunuz tüm hosting paketlerinde ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Google’ın yakın bir zamanda duyurmuş olduğu SSL sertifikası olan web sitelerinin arama sonuçlarının değerlendirilirken öncelik vermesi avantajına da ücretsiz SSL sertifikası ile sahip olacaksınız!

EN ÇOK TERCİH EDİLEN HOSTİNG PANELİ

cPanel web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı arabirimlerini sağlar. CPanel yazılımı ile, web sitesi sahipleri kolayca e-posta hesapları, veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirler.

cPanel® hiçbir ek programa gerek duymadan sitenizi internet veyahut mobil üzerinden yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Sadece bilgisayarınızdan , tabletinizden veya telefonunuzun  internet tarayıcısını kullanarak nerede olursanız olun web sitenize ulaşabilir ve gerekli tüm ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kişisel web siteleriniz, blog sayfalarınız veya kurumsal internet siteleriniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve bu doğrultuda sizlere en uygun cPanel Hosting paketlerini oluşturduk.

WORDPRESS UYUMLU

WordPress hosting, bir Linux sunucuda barındırılan bir hosting paketidir. Farkı ise; WordPress yazılımlara göre optimize edilmesidir. Bu optimize sayesinde, wordpress siteleriniz çok daha hızlı olurken daha az CPU harcar.
Joomla hosting paketleri de tıpkı WordPress hostingler gibi Linux alt yapılıdır. Ancak sunucu Joomla için özel olarak hazırlanmış olduğundan dolayı Joomla ile hazırlanmış olan siteler çok daha verimli şekilde çalışacaktır.

UZMAN EKİP

stil.net.tr olarak müşterilerimize her zaman için en uygun fiyata en yüksek kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdayız. 7/24 hizmet vermekte olan destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.
Bilişim alanında uzman olan ekibimiz, her an size hizmet vermek için hazır durumdadır. Aldığınız hizmetler, optimize edilerek tarafınıza teslim edilir ve yaşadığınız sorunlara yenilikçi çözümler sunar.

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN NEDENLER

10 senelik tecrübemizle size en iyi hizmeti vermek için altyapı ve müşteri hizmetleri ile hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz.

aninda onay

Anında Onay

Gelişmiş yapısıyla tüm hizmetler anında aktif olmaktadır.

destek

Hızlı Destek

Ekibimiz oluşturduğunuz destek biletini en hızlı şekilde çözmektedir.

altyapi

Güçlü Alt Yapı

Altyapımızda kullandığımız tüm donanımlar en son garantili ürünleridir.

Image 124 copy

%99.5 Uptime

Sunucularımızda %99.5 uptime garantisi vermekteyiz

trdd

Türkiye Lokasyon Sunucular

Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezlerinde bulunmaktadır.

uygunfiyat 1

Uygun Fiyat

Tüm fiyatlarımızı sadece müşteri menfaatine olacak yönde değiştiriyoruz.

Sunucularımız html , php ve mysql desteklemektedir.Php tabanlı uygulamalarınızı sorunsuz şekilde barındırabilirsiniz

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Özel oluşturulmuş destek ekibimiz oluşturduğunuz destek biletinizi çözüm odaklı en hızlı şekilde yanıtlamaktadır.

Farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Bu hizmet için ücretsiz taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir.

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Alt yapımızda bulunan tüm cihaz ve donanımlar firmamızın öz sermayesi olup , tamamiyle firmamıza aittir.Bundan dolayı siteleriniz daha güçlü bir yapıda barınmaktadır.

WhatsApp Destek